100TL ile 200TL Arası Alabileçeginiz en iyi 5 Gaming Mouse

Merhaba dostlar bu gün 100tl ile 200 tl  arası alabileceginiz en iyi 5 mouse  size tanıtcam. Mouseleri kendi aralarında  sıralamak çok  zor bu yüzden piyasada en çok kullanılan ve en çok menmun kalınan mouseleri karışık bir şekilde göstercem. Benden istediginiz başka sıralama ve öneriler varsa instagram dm yada yorumlara yazabilirsiniz. Destek için paylaşma butonuna basabilirsin..

1. Sırada Steelseries Rival 300 Gaming Mouse  200tl

Rival 300 optik oyun mouse’u yüksek seviye özelleştirme seçenekleri ve eşsiz performansı, RGB aydınlatma seçenekleri ve ergonomik tasarımı bir arada sunuyor. Benim kendi düşünçem çok rahat ve kullanışlı bir mouse  fakat eli küçük olan kardeşlermiz mouse tutuşunda biraz zorlanilir..

Simdi Steelseries mouse özelliklerinden bakalım.

 Eşsiz Performans
SteelSeries Rival 300’ün performansı, son teknoloji sensörü ve yeni geliştirilen SteelSeries Switch’ler sayesinde sizi tamamen rakipsiz kılacak.

 Rakipsiz Tasarım
Tüm dünyada profesyonel oyuncuların güvendiği Rival 300, daha da iyileştirildi. Rival 300 tasarlanırken, orjinal Rival’ın sevilen tüm özellikleri tutuldu ve bir çok geliştirme yapıldı.

 Gelişmiş Optik Sensör
Rival 300’ün merkezinde Pixart PMW3310 optik sensör bulunur. PMW3310 sıfır fiziksel hızlandırma barındırır, böylelikle birebir keskinlikle en hızlı hareketleri bile takip edebilir. CPI ayarları 50 – 6500 arasında seçilebilir.

 SteelSeries Switchler
Özel olarak geliştirilen SteelSeries switch’ler 30 milyon tıklamayı aşan ömürleri ve hızlı veri iletimi ile ihtiyaç duyduğunuz hızdan fazlasını sunuyor. Sesli ve hafif tuş bildirimleri sayesinde hızlı şekilde çoklu tıklamaları yapın.

 İyileştirilmiş Yan Bölümler
Mühendislerimiz, oyunculardan gelen geri bildirimler ışığında yan tutacak bölümlerini baştan tasarladı. Böylelikle yan bölümler daha yoğun malzeme ile ter ve sürtünmeye karşı çok daha dayanıklı olarak yeniden üretildi.

 Göz Kamaştırıcı Işıklandırma
Rival 300, 16.8 milyon farklı renk ile ışıklandırılabilen iki bağımsız ışık bölgesi barındırır. Her bölgedeki renk, oyun veya uygulamalara özel olarak ayarlanabilir. Ayrıca 4 farklı parlaklık seviyesi ve Sabit, ColorShift, Nefes gibi 3 farklı ışık efekti ile Rival 300’ü kendiniz yapın.

 3B Yazılabilir İsimlik
Rival 300’ün arkasında bulunan kısıma 3B yazıcı ile kendi özel isimliğinizi yapmanız mümkün! SteelSeries sitesinden tasarımı özelleştirip bastıktan sonra Rival 300’ünüz tam olarak size özel olacak!

 
 KUTU İÇERİĞİ
SteelSeries Rival 300
SteelSeries Logo çıkartması
 TASARIM
Malzeme: Yumuşak Mat Siyah
Ergonomi: Sağ Ele Uygun
Tutş Şekli: Avuç içi veya Pençe
Tuş Sayısı: 6
30 Milyon tıklama ömrü
Ağırlık: 130 g
Yükseklik: 133 mm
Genişlik: 70 mm
Kablo Uzunluğu: 2 m
 SENSÖR
Sensör Adı: Pixart PMW3310
Sensor Tipi: Optik
CPI: 1 – 6500
IPS: 200
Hızlanma: 50 g
Veri iletim hızı: 1 ms
Sıfır donanımsal hızlandırma
Takip Keskinliği: 1:1
 
 KİŞİSELLEŞTİRME SEÇENEKLERİ
Gamesense Desteği
SteelSeries Engine 3 Desteği
Çoklu CPI Seçenekleri
Programmlanabilir Tuşlar
Profil Hafızası
Hızlanma Seçenekleri
Yavaşlama Seçenekleri
Renk Seçenekleri: 16.8 Milyon
3B Yazıcı ile basılabilen İsimlik

Aynı zamanda sunduğu yazılım sayesinda makro ve rgb vb ayarları çok kolay kontrol edebiliriz..

Steelseries Rival 300 Siyah Gaming MouseSteelseries Rival 300 Siyah Gaming MouseSteelseries Rival 300 Siyah Gaming MouseSteelseries Rival 300 Siyah Gaming Mouse

2. Karşınızda Thermaltake Tt eSPORTS Gaming Mouse! 129tl

Thermaltake kendini sürekli geliştiren bir marka  esorts mouse yeni cıkmış. Bu ürünü seçmemin nedeni türkiyede pek fazla kullanılmasada yurdışında f/p olarak csgo,lol vb oyunlarda istenilen performası  ve  ismindeki esports  yazısın hakkını vermesi oldu. Genelde kasa vb. ürünler üreten Thermaltake tebrik ederim.

 

Simdi  Esports mouse özeliklerine bakalım..

PARMAK GÜVENLİĞİ İLE SİYAH FP GAMING MOUSE

On-the-Fly DPI ayarlama Düğmeler
Son derece duyarlı fare düğmeleri
JAPON Marka OMRON Anahtarları
Kırmızı aydınlatma Aydınlatma Sistemi
4 Seviye DPI Göstergesi
Ağırlık Sistemi AYARLANABİLİR Nikel kaplama ağırlıkları 4.5 g X5
Lazer Sensör AVAGO 9500 DPI 100 DPI 5700 DPI aralıkları
Parmak izi tanıma sensörü synaptics Ironveil teknolojisi

ONLINE BROŞÜR

SİYAH FP Ürün Videosu

256 bit Gelişmiş Şifreleme Standardı

Gelişmiş Şifreleme Standardı veya AES Çok gizli bilgiler kullanılmak üzere NSA tarafından onaylanmıştır 2001 yılında Standartlar ve Teknoloji ABD Ulusal Enstitüsü (NIST) tarafından kurulan elektronik veri şifreleme için bir özelliğidir ve gelir üç farklı 128 , 192, 256 anahtar uzunlukları. SİYAH FP maksimum koruma için en yüksek 256 güvenlik anahtar uzunluğu kullanıyor.

FIDO UAF SERTİFİKALI şifresiz DENEYİMİ

Hızlı tanımlayın Online (FIDO) UAF’in standardının kullanımı ile SİYAH FP güvenlik fare çalışabilirliği sağlar ve oluşturmak ve güçlü, güvenli ve güvenli şifresiz deneyimi oluşturarak birden fazla kullanıcı adlarını ve şifre hatırlamak çalışırken kullanıcıların karşılaştıkları sorunları giderir.

Parmak izi tanıma SENSÖRÜ DEMİR Tülün TEKNOLOJİ

SİYAH FP Synaptics tarafından “Demir Veil” teknolojisine sahip en son biyometrik sensör kullanır. Sensör güçlü, güvenli, güvenli pencere ve web sitesi giriş ile hızlı ve sezgisel parmak izi kimlik doğrulamayı sunmaktadır.

GÜVENLİ BIOTMETRIC ŞİFRELEME

KOLAY YAZILIM MONTAJ VE KULLANIM

Adım 1. SİYAH FP yazılımını girin ve parmak izi seçeneği seçmek
ilk kez Windows şifrenizi giriniz Adım 2. Kayıt
Adım 3. kaydı için istenen parmak
Adım 4. Seçilen SİYAH FP parmak izi sensörü üzerinde parmak ve asansör ve dinlenme defalarca başarıyla tamamlanması üzerine gelinceye kadar

DAHA FAZLA BILGI EDIN

şifresiz DENEYİM

Windows’un, Facebook için kullanımı kolay ve rahat giriş ve güvenli dosya ve biyometrik güvenlik ile klasör koruması için Şifresiz deneyim.

OMRON anahtarlarla HASSAS AVAGO 9500 SENSÖR

AVAGO 9500 sensör doğruluk ve hassasiyet için 5700 DPI kadar sağlar; ve optimum istenilen performans için aynı anda 100 DPI artışlarla ayarlanabilir. Bir onboard DPI gösterge sizin DPI için 4 adet programlanabilir profillerini sağlar ve on-the-fly seti DPI düzeylerinin kolay hatırlamak için izin verir. 5 milyon tıklama ömrü, uzun ömürlü net temiz dokunsal bir kullanıcı deneyimi verir ile ek olarak, yüksek kaliteli OMRON’dan kullanımı geçer.

MAKSİMUM KONFOR

SİYAH FP oyun sırasında rakipsiz in-hand rahatlık verir şık mat kaplama geliyor.

7 PROGRAMLANABİLİR DÜĞME TASARIMI

SİYAH FP istediğiniz oyun ve oyun stiline her ayarı kişiselleştirmek için size çok sayıda seçenek vererek 5 profillerinde 35 farklı makro özelleştirme için 7 adet programlanabilir buton tasarımı sahiptir.

KIRMIZI LED AYDINLATMA

kaydırma tekerleği, DPI göstergesi ve savaş ejderha logosu: SİYAH FP kırmızı üç farklı bölgelerinde aydınlatma LED bulunmaktadır. fare tekerleği ve savaş ejderha logosuna Aydınlatma bağımsız fare tekerleği aynı zamanda bir profil değiştirme göstergesi olarak iki katına sahip, kontrol edilebilir.

Tamamen özelleştirilebilir YAZILIM

SİYAH FP parmak izi sensörü kaydı ile birlikte, tüm arzu makroları profillerini ayarlamak ve havalanma ayarları için tamamen özelleştirilebilir yazılım / UI ile birlikte geliyor.

Yazılım Uyumluluğu

Komutan Merkezi

fonksiyon Win7 Win8.1 Win10
, Windows: Windows Hesap Girişi V V V
Oyun Faresi Yazılım V V V

Güvenlik Merkezi

fonksiyon Win7 Win8.1 Win10
Web hesabı giriş V V
Dosya şifreleme / şifre çözme V V
Klasör şifreleme / şifre çözme V V

* Güvenlik Merkezi kazanın için geçerlidir 8.1 & Mouse fps oyunları için özelleştirilmiş..

 

3.ASUS ROG Strix Impact Aura RGB Oyuncu Faresi 160TL

ROG Strix Impact, favori MOBA oyunlarında üstünlük kurmanız için gereken performansı sunan hafif ve çift yönlü bir oyuncu faresidir. Ultra hızlı tepki sunan kontrolleri hızlı hareket ve muhteşem hassasiyeti, rahat ve her türlü tutuşa uyum sağlayan ergonomik tasarımla birleştiren ROG Strix Impact, üstün oyuncu silahınızdır.
Simdi Asusun Geliştirmiş oldugu bu mousu  özeliklerine bakalım..

SUS ROG Strix Impact Aura RGB USB Kablolu Optik Ergonomik Çift Yönlü Oyuncu Faresi

 • ASUS Aura Sync RGB aydınlatma özellikleriyle neredeyse sonsuz renkle birlikte büyüyen AURA Sync özellikli ürün ekosisteminde efektleri senkronize etme imkânı
 • Çift yönlü tasarım, tıklanabilen kaydırma tekerleği, DPI anahtarı ve göstergesi ve düşük sürtünmeli kauçuk kablo ile USB kablolu optik oyuncu faresi
 • Gelişmiş tepki için sağ ve sol tuşlar farenin ana yapısından ayrıldı
 • 50 milyon tıklama ömürlü Omron anahtarlarla dayanması için üretildi
 • Sezgisel ROG Armoury yazılım arayüzüyle tuşları, performansı ve aydınlatma ayarlarını kolayca özelleştirin
ROG Strix Impact, favori MOBA oyunlarında üstünlük kurmanız için gereken performansı sunan hafif ve çift yönlü bir oyuncu faresidir. Ultra hızlı tepki sunan kontrolleri hızlı hareket ve muhteşem hassasiyeti, rahat ve her türlü tutuşa uyum sağlayan ergonomik tasarımla birleştiren ROG Strix Impact, üstün oyuncu silahınızdır.

Özel yumuşak kauçuk kaplama ile düşük sürtünmeli kablo
Tıklanabilen kaydırma
tekerleği
Geliştirilmiş tepki için ayrık
sol ve sağ tuşlar
DPI anahtarı
ve göstergesi
50 milyon tıklama ömürlü
Omron® anahtarlar
ASUS Aura Sync
aydınlatma teknolojisi
Mayalar’dan ilham alan tasarım
Rakiplerinizi Geride Bırakın
Savaş Alanını Aydınlatın
ROG Strix Impact, oyun sisteminize benzersiz bir tarz ekleyen özelleştirilebilir efektler için özel ASUS Aura Sync aydınlatma teknolojisini barındırır.

 • Static

  Sabit

 • Breathing

  Nefes alıp-veren

 • Color cycle

  Renk döngüsü

Mükemmel Aydınlatma
ASUS Aura Sync, RGB aydınlatmayı kutu işaretlemenin ötesine taşıyor, Aura özellikli ürünlerinizin LED’lerinizi tek bir uygulamayla kontrol edip bir araya getirebilirsiniz – böylece mükemmel, senkronize aydınlatmaya sahip olursunuz. Aura, anakartınız, ROG Strix Impact ve büyüyen Aura özellikli ürün portfolyosunun tamamında ışık efektlerini senkronize etmenizi sağlıyor.

Aura Sync hakkında daha fazla bilgi için > 

Not : ASUS anakart, grafik kartı ve diğer çevre cihazları arasındaki senkronizasyon, Aura özellikli anakartlar tarafından aktif ve kontrol edilir. Aura yazılımınızı indirmek için Aura özellikli anakartınızın destek sayfasını ziyaret edin ve Sürücüler & Araçlar > Yazılımlar kısmına tıklayın.

Not 2: ROG SYNC, ROG Armoury destekli RGB aydınlatma senkronizasyonu, ROG Armoury yazılımı üzerinden kontrol edilir.

Oyununuzu Hızlandırın
Ayrık Sol ve Sağ Tuşlar
ROG Strix Impact farenin kasasından ayrık tuşlar barındırır, böylece her tıklama için gereken güç ve mesafe azalır, böylece daha hızlı ve yüksek dokunuş hisli tuş tepkisine sahip olursunuz.

DPI Anahtarı ve Göstergesi
DPI anahtarı ile iki farklı hassasiyet seviyesinde anlık değiştirme yapabilir, böylece oynayışınıza uyacak imleç hızını artırabilir veya düşürebilirsiniz. Kolaylık sağlayan DPI göstergesi ise o anki ayarı gösterir.

Özelleştirilmiş Düşük Sürtünmeli Kablo
Özelleştirilmiş bir yumuşak kauçuk kaplamalı kablo, sürtünme ve aşınmayı engeller, kablonun ek kısmı ise sürüklenmeyi minimuma indirir.

Kazanmak İçin Yapıldı. Dayanması İçin Üretildi.
50 Milyon Tıklama Ömürlü Omron Anahtarlar
Fare tuşları ve anahtarları – özellikle oyuncu farelerindeki anahtarlar- en çok zarar gören parçalardır. 50 milyon tıklama ömürlü yüksek kaliteli Omron fare anahtarları ile üretilen ROG Strix Impact, dayanması için üretilmiştir

Sezgisel Özelleştirme
Zafer İçin Kendi Silahınızı Üretin
Sezgisel ROG Armoury yazılımı, ROG Strix Impact üzerinde tam kontrol sunar. Özel Aura aydınlatma efektleri tasarlayın, tuş dağılımları oluşturun, performans ayarları yapın, fare profillerini kaydedin ve dahası. Hükmetmeye hazır olun!

Genelde asusu rog seriysiyle önçe ekran kartı sonra anakart ve simdi mouse ve klavye üretmesi görmek  asus fanboy mutlu etti..
Optik secenegi için tıkla

4. Steelseries Rival 100 Gold Gamer Mouse 120tl

 

Karşınızda Steelseries Rival 100 Gamer Mouse! Rival 100 optik oyun mouse’u çok iyi bir fiyatla aydınlatma, sınıfının en iyi sensörü ve altı programlanabilir tuşla PC ve Mac oyunculuğuna eşsiz bir performans getiriyor.  Steekseries f/p olarak piyasa sunduğu bu ucuz mouse gerek makro gerekse rahatlık konusunda ele eldıgımızda admin beyin önerisini alıyor. Mousen en garip yanı ise renk degişinçe fiyatı degişmesi buda türkiydeki stok sıkıntısından ortaya cıkıyor.

Simdi bu mouse Özeliklerine bakalım.

 eSporlarda biçim buldu, herkes için tasarlandı
Rival 100 ilk oyun mouse’unuz olsun veya olmasın, ihtiyacınız olan her şeye sahip. Prism RGB aydınlatma, altı tuş, ergonomik tasarım ve eşsiz perfomansla güçlendirilern Rival 100 için hiçbir şeyi eksik bırakmadık. Rival 100, sınıfındaki tam donanımlı tek mouse.

 Profesyoneller tarafından geliştirildi
Profesyonel oyuncular insan üstü refklekslerini yansıtabilmeleri için ekipmanlarının takip doğruluğuna güvenirler. Rival 100’ün de bu standartlara sahip olması için, yapmamız gerekenleri profesyonellere sorduk. Sponsor olduğumuz takımlarla birlikte çalıştık ve Rival 100’ü eSporlar için tasarlayıp geliştirdik.

 3059-SS Özel Sensör
Rival 100’ün çekirdeğinde özel olarak tasarlanmış 4000, 143 IPS ve 20g ivmelenmeye kadar çıkabilen 8 CPI kademesine sahip 3059-SS optik oyun sensörüyer alıyor. Bu geliştirmelerin hepsi $50 altındaki mouse’larda oyunculara en keskin, birebir oranda optik takip deneyimini verebilecek sensörü oluşturmak yapıldı.

 Optimize Havalanma Mesafesi
Daha düşük havalanma mesafesine ulaşmak için takip performansından ödün veren oyun mouse’larının aksine, Rival 100 hiçbir şeyden ödün vermeyerek hem en iyi takip doğruluğuna hem de en düşük havalanma mesafesine sahip.

 Sıfır Donanım İvmelenmesi
Yerleşik sıfır donanım ivmelenmesi, Rival 100’ün sensöründe ivmelenme özelliğinin bulunmaması anlamına geliyor. Mouse’u ne kadar hızlı hareket ettirirseniz ettirin, her zaman aynı noktaya ulaşacaktır –fiziksel mesafeyi işleyecektir – mouse’ın hareket hızına göre değil.

 Performans Özelleştirmesi
SteelSeries Engine sayesinde, oyuncular Rival 100’ün performansı üzerinde tam hakimiyet kurabilecek. 6 tuşu da özelleştirip yeniden yapılandırın, optik sensörün CPI seviyesini ayarlayın, 16 milyon seçeneğe sahip aydınlatma sistemini özelleştirin ve en sevdiğiniz oyunlar için kişisel yapılandırmalarınızı oluşturun, böylece oyununuz açılır açılmaz ayarlarınız devreye alınsın.

 Oyulmuş Yan Kavrama Alanları
Her iki tarafta bulunan dayanıklı kabartmalı yan kavrama alanları azami rahatlığı sağlıyor böylece savaşın en şiddetli zamanında bile kontrolü kaybetmezsiniz.

 Herkes İçin Ergonomik
Ergonomik, sağ ele uygun ve 6 düğmeli tasarım mouse’u nasıl kullanırsanız kullanın rahat etmenizi sağlar.

 Prism RGB Aydınlatma
SteelSeries Prism RGB aydınlatma milyonlarca canlı renk seçeneğini parmaklarınızın ucuna getiriyor. Aydınlatma hareketlerini ve GameSense gerçek zamanlı oyunda meydana gelen olayları SteelSeries Engine yazılımıyla kolayca kontrol ediyorsunuz.

 Birinci Sınıf Malzeme
Mouse’un üzerindeki ikonik, yumuşak malzemeyle oyuncular Rival 300’den aldığı kayfin ve hissiyatın aynısını alacak.

 KUTU İÇERİĞİ
Rival 100
Hızlı Başlangıç Kılavuzu
 TASARIM
Malzeme: Yumuşak Siyah, Parlak Renkler
Ergonomik, Sağ Ele Uygun
Tutuş Şekli: Pençe veya Parmak Ucu
Tuş Sayısı: 6
SteelSeries Switch’ler: 30 milyon tıklama ömrü
Ağırlık: 120 g
Yükseklik: 120.6 mm
Genişlik: 67.13 mm
Kablo Uzunluğu: 1.8 m
 SENSÖR
Sensör Adı: SDNS-3059-SS
Sensör Tipi: Optik
CPI: 1 – 4000
IPS: 140
İvmelenme: 20 g
Veri İletim Hızı: 1 ms
Sıfır Donanımsal İvmelenme
Takip Doğruluğu: 1:1
 KİŞİSELLEŞTİRME SEÇENEKLERİ
GameSense Desteği
SteelSEries Engine Desteği: SSE3
Çoklu CPI Seçeneği
Programlanabilir Tuşlar
Yerleşik Profil Ayarları
İvmelenme Seçenekleri
Yavaşlama Seçenekleri
Renk Seçenekleri: 16.8 Milyon

 

Steelseries Rival 100 Gold Gamer Mouse

Steelseries Rival 100 Gold Gamer MouseSteelseries Rival 100 Gold Gamer MouseSteelseries Rival 100 Gold Gamer Mouse

Listemizin  1. sırasında yer al rival 300  yan mazeme kalitesi   farklı aynı zamanda biraz daha küçük..

5.Bloody R8A-1 Siyah Şarjlı Metal Ayak HD Optik 4000CPI Oyuncu Mouse 180tl

Listemizin 5. sırasında yer alan bloody r8a 180 tl fiyatıyla size pahalı gelebilir faket çok iyi bir programlanması mevcut aynı zamanda ucuz modeleride var  v5, v6 v7 gibi.. Benimde günlük hayatta 2,5 yıldır kullandıgım bloody v7 makro mousedan çok menmunum ..

 • Avago HD Optical motoruile HD Hassasiyet Garanti !
 • Kablolu olarak kullanabilme imkanı
 • Metal X’Glidesile daha hasas ve dayanıklı zırhlı ayaklar-Skatez
 • Çok çekirdekli sistem ve gelişmiş Bloody yazılımı
 • Core1-Non FPS
 • Core2-Silah 3 ile 3 atış modu, Tek atış, Çift Seri Atış, 3 Seri Atış

*Tuş 1-Tek Atış

*Tuş N-Çift Seri Atış

*Tuş 3-Üç Seri Atış

 • Ultra Core3-Ultra Silah-3 (Aktif edilmiş)

*FPS oyunlar için 6-Keskin Nişancı Modu

*MMO oyunlarında Hızlı-1 Tuşu ile makroları aktive etme

*Otomatik Geri Tepme Önleyici

*Bombalama modu

*Gerçek Zamanlı Silah Ayarları

*Mermi Yolu Ayarı

*Cephanelik Yönetimi

 • 1msn buton (klik) tepki süresi (Normal Mouse:18msn)
 • 4000cpi çözünürlük
 • 100-4000cpi çözünürlüğe kadar ayarlayabilme (Sürücü yüklendiğinde)
 • 160K dahili bellek
 • 8 Buton ve Tek Scroll
 • Işıklı-silah mod indikatörlü scroll tekerleği
 • Kablosuz Sinyal Koruma Teknolojisi
 • Patentli Synch RFteknolojisi ile kablolu gibi akıcı
 • Veri kaybını önlemek için çift yönlü frekans senkrenizasyonu
 • Dilerseniz kanal seçerek frekans karışmasını engelleyin
 • Metal X’Glides-Skatezile ultra hassasiyet ve 300Km’den fazla pürüzsüz kullanım
 • 10 Milyon Klik tuş kullanım ömrü
 • 125-500Hz USB bildirim hızı ile 4 kat ultra yüksek hızlı iletişim
 • 2,41 MegaPixel/sn görüntü işleme
 • 20-23g maksimum hızlandırma
 • 60-160 IPS (inch/sn) maksimum izleme hızı (yüzeye bağlı olarak)
 • 144 gr
 • 122 (b) x 82 (e) x42 (y) mm
 • USB Kablosuz alıcı uzatma Dock’u hediye
 • Micro USB Şarj ve bağlantı
Bir makalenin daha sonuna geldik umarım beğenirsiniz…

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir